DSC_0509.jpg

RATTAN OTURMA

TAKIMLARI

20200826_120040.jpg

RATTAN YEMEK TAKIMLARI

DSC_0599.jpg

RATTAN KÖŞE TAKIMLARI

WhatsApp Image 2020-02-16 at 22.51.24.jp

RATTAN SALINCAK&BİSTRO

Bahçe Mobilyası / Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyası denince yeni trend olan rattan el örmesi mobilyalar öne çıkmaktadır. Alüminyum üzeri el örmesi mobilyalar uzun kullanım ömrü ile öne çıkmaktadır. Ve bu avantajlar ile birlikte tüm dezavantajlardan kurtulmuş oluyorsunuz. Dezavantajlardan uzaklaşmış bir şekilde sizlere rattan bahçe mobilyaları veyahut bahçe mobilyası farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkabilir. Rattandan oluşturulmuş bahçe mobilyaları farklı renk seçenekleri haricinde ek olarak hafif bir yapıya, zarif bir görünüme sahip olarak sizlerin olmuş oluyor. Aynı zamanda sizlerin beğenisine sunulmuş oluyor. Bahçe mobilyaları görünümünü korumak amacıyla zarif bir görünüm, modern bir görünüm elde edilebilecek olan rattan maddesi ile çevreye verilmiş olan zararda fazlasıyla azaltılmış oluyor.

Rattan Bahçe Mobilyası / Balkon Mobilyası ile Doğayı Koruyun.

Günümüzde ormanların yakılma durumu, azalması ve bizlere sağlamış olduğu oksijen düşünüldüğü zaman her mobilyanın rattan el örmesi üretilmesi konusunda umarız hepimiz hem fikirizdir. Zira yukarıda da söylediğimiz gibi rattan mobilyalar ile çevreye verilen zarar en aza indirilerek ormanların korunması sağlanmaktadır. Ormanlara verilen desteği arttırmak için bizlerde her bir ürünlerimizi rattan ile örerek üretmekteyiz.  Özellikle bahçe mobilyası için tercih ettiğimiz rattan mobilyalar bizlerin ormanlara sağlamış olduğumuz desteğimizi gözler önüne sererek fazlasıyla bizleri mutlu etmekte.

Rattan Bahçe Mobilyası ve Balkon Mobilyası Her Alanda Kullanıma Uygun

Bahçe mobilyaları sadece tek mevsimlik değil yaz ve kış mevsimlerinden de kullanılabilecek mobilyalardır. Gerilmeye dayanıklıdırlar ve yüksek bir esnekliğe sahiptirler. %100 geri dönüştürülebilir özelliğe sahip olan rattan ile üretilmiş bahçe mobilyaları güneş ışınlarına dayanıklıdır. Saymakla bitiremeyeceğimiz özelliğe sahip bu tür mobilyalar her türlü hava koşulunda muhteşem bir dayanıklılık ile sizleri büyüleyebilir. Rattan bahçe mobilyası havuz başlarına, kafelere, balkonlara, bahçelere ve evlere en uygun zengin çeşit ile karşınıza çıkacaktır. Sizlere yeni bir dekorasyon anlayışı sunacak ve bahsetmiş olduğumuz mekanlar için muhteşem bir dekorasyonu ortaya çıkartmış olacaktır. 4 mevsim kullanıma uygun olan rattan mobilyalar sıcak – soğuk havalar için oldukça dayanıklı olup uzun yıllar boyunca her mekana fazlasıyla uyum sağlaması ile bilinir. Fakat her şeye rağmen bu tür mobilyaların kış aylarında rutubetli ortamlarda bırakılmamasını ve dış ortam içerisinde açıkta bırakılmaması gerektiğini sizlere hatırlatmak istiyoruz. Bahçenizi sulayacağınız zaman bahçe mobilyalarınızı sulak alanlardan korumanız gerekmektedir. Bol su ile hiçbir zaman bu ürünleri yıkamayın ve yoğun, uzun süreli yağmurlardan bu ürünleri korumanızı öneririz. Ürünlerinizi satın aldıktan sonra hava alabilir ortamlar içerisinde muhafaza ediniz.